MHR0424SA507F70
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
MHR0424SA507F70
Beschreibung:
RES 500M OHM 1% 1.4W RADIAL
Auf Lager : 437
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.996" L x 0.098" W (25.30mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Resistance 500 MOhms
Series MHR
Power (Watts) 1.4W