MHR0422SA106F70
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
MHR0422SA106F70
Beschreibung:
RES 10M OHM 1% 1.3W RADIAL
Auf Lager : 34
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.894" L x 0.098" W (22.70mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Resistance 10 MOhms
Series MHR
Power (Watts) 1.3W