MLVB06V18C0R5
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MLVB06V18C0R5
Beschreibung:
VARISTOR 105V 0603
Auf Lager : 3990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 90 V
Capacitance @ Frequency 0.5 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 105 V
Varistor Voltage (Max) 120 V
Series MLVB
Energy -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V