MLVC06V018C170
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MLVC06V018C170
Beschreibung:
VARISTOR 25V 30A 0603
Auf Lager : 3986
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 22.5 V
Capacitance @ Frequency 170 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 25 V
Varistor Voltage (Max) 27.5 V
Series MLVC
Energy 0.1J
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 12.7 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 30 A