MLVC32V026C2600
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MLVC32V026C2600
Beschreibung:
VARISTOR 33V 100A 3225
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 29.7 V
Capacitance @ Frequency 2600 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.3 V
Series MLVC
Energy 0.6J
Package / Case 3225 (8063 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 20 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 100 A