MO2CT631R123J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
MO2CT631R123J
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 12K OHM 5% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 kOhms
Series MO
Power (Watts) 2W