MOS1CT528R180J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
MOS1CT528R180J
Beschreibung:
RES 18 OHM 5% 1W AXIAL
Auf Lager : 2995
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 18 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 1W