MOS1CT528R622J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
MOS1CT528R622J
Beschreibung:
RES 6.2K OHM 5% 1W AXIAL
Auf Lager : 3899
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.2 kOhms
Series MOS
Power (Watts) 1W