MOS2CT52R271J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
MOS2CT52R271J
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 270 OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 781
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 2W