MOS3CT631R820J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
MOS3CT631R820J
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 82 OHM 5% 3W AXIAL
Auf Lager : 484
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 82 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 3W