MOSX2CT52RR51J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
MOSX2CT52RR51J
Beschreibung:
RES 0.51 OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 1920
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 mOhms
Series MOS
Power (Watts) 2W