MOV10V320Y
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MOV10V320Y
Beschreibung:
VARISTOR 320 VAC 10MM DISC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 200 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series MOV
Energy 69J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 320 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 415 V