MOVS4032V035
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MOVS4032V035
Beschreibung:
VARISTOR SMD 4032 35V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 50.4 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 56 V
Varistor Voltage (Max) 61.6 V
Series MOVS
Energy -
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 35 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 45 V
Current - Surge 250 A