MOVTP20V250N
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MOVTP20V250N
Beschreibung:
VARISTOR THERMAL 250VAC 20MM
Auf Lager : 47
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series MOVTP
Energy 240J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 250 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 320 V