MOX1C4R7J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
MOX1C4R7J
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 4.7 OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 Ohms
Series MOX
Power (Watts) 1W