MSMA1225R0200FGM
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MSMA1225R0200FGM
Paket:
1225
Beschreibung:
RES 0.02 OHM 1% 3W 1225
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.045" (1.15mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 mOhms
Series MSMA
Power (Watts) 3W