MSMA2512R0650FGN
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MSMA2512R0650FGN
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.065 OHM 1% 3W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 65 mOhms
Series MSMA
Power (Watts) 3W