PCF1/2C330K
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
PCF1/2C330K
Paket:
Axial
Beschreibung:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -600/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series PCF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W