PCF2C681K
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
PCF2C681K
Paket:
Axial
Beschreibung:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Temperature Coefficient -700/ -1800ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series PCF
Power (Watts) 2W