RV471K05T
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RV471K05T
Beschreibung:
VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Auf Lager : 676
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 55 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series RV
Energy 15J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 385 V
Current - Surge 400 A