Semtech Corporation
Produkt-Nr.:
SC1116ISKTRT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-6
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR DDR 1OUT SOT23-6
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Controller, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Output | 1.25V |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3V ~ 15V |
| Base Product Number | SC1116 |