Semtech Corporation
Produkt-Nr.:
SC2596STRT
Hersteller:
Paket:
8-SOIC, EDP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC REG LDO DDR 1OUT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | LDO (Linear), DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC, EDP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.9V, 1.25V |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | SC2596 |