Semtech Corporation
Produkt-Nr.:
SC2616MLTR
Hersteller:
Paket:
18-MLP (6x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CONV DDR 2OUT 18MLP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Applications | Converter, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 18-MLP (6x5) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 18-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 1.25V |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 14V |
| Base Product Number | SC2616 |