Zuhause / Fixed Inductors / SIDMP-SP0420-2R2M
minImg
SIDMP-SP0420-2R2M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SIDMP-SP0420-2R2M
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH SMD 4.0A 65MOHM
Auf Lager : 8000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 65mOhm Max
Inductance 2.2 µH