Zuhause / Fixed Inductors / SIDSP-SD1280-330M
minImg
SIDSP-SD1280-330M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SIDSP-SD1280-330M
Beschreibung:
FIXED IND 33UH SMD 3.7A 67.5MOHM
Auf Lager : 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.68A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.317" (8.05mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 67.5mOhm Max
Inductance 33 µH