Zuhause / Fixed Inductors / SIDMP-SP1040-2R2M
minImg
SIDMP-SP1040-2R2M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SIDMP-SP1040-2R2M
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH SMD 13.2A 8MOHM
Auf Lager : 4800
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 25A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 13.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8mOhm Max
Inductance 2.2 µH