TV02W131B-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
TV02W131B-HF
Hersteller:
Comchip Technology
Paket:
SOD-123
Beschreibung:
TVS DIODE 130VWM 209VC SOD123
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 960mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 144V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Package / Case SOD-123
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V