TV02W191B-G
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
TV02W191B-G
Beschreibung:
TVS DIODE 190VWM 290VC SOD123
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 690mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 211V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 290V
Package / Case SOD-123
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 190V