TV06B110J-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
TV06B110J-HF
Beschreibung:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 32.97A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V