TV06B110JB-G
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
TV06B110JB-G
Hersteller:
Comchip Technology
Paket:
DO-214AA (SMB)
Beschreibung:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 32.97A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V