TV06B150J-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
TV06B150J-HF
Beschreibung:
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 24.59A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V