TV06B401J-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
TV06B401J-HF
Beschreibung:
TVS DIODE 400VWM 648VC DO214AA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 930mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 447V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 648V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 400V