WSU045-2000
Triad Magnetics
Producto No:
WSU045-2000
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 4.5V 9W
En stock : 15
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 2A
Series WSU
Power (Watts) 9 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 60" (1.52m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 4.5V
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC