701-101BAA-B00
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
701-101BAA-B00
Descripción:
SENSOR RTD 100OHM 0.06% 2SIP
En stock : 76
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -70°C ~ 500°C
Resistance Tolerance ±0.06%
Termination PC Pins
RTD Material Platinum (Pt)
Mounting Type Through Hole
Temperature Coefficient 3850ppm/°C
Product Status Active
Resistance @ 0°C 100 Ohms
Series 700
Accuracy -
Package / Case 2-SIP
Mfr Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Package Bulk
Current 1 mA