702-101BBB-A00
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
702-101BBB-A00
Descripción:
SENSOR RTD 100OHM 0.12% 2SMD
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -50°C ~ 130°C
Resistance Tolerance ±0.12%
Termination SMD (SMT) Tabs
RTD Material Platinum (Pt)
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient 3850ppm/°C
Product Status Active
Resistance @ 0°C 100 Ohms
Series 700
Accuracy -
Package / Case 2-SMD
Mfr Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Package Strip
Current 1 mA