B72210S0511K511
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B72210S0511K511
Descripción:
VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
En stock : 1074
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 140 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series StandarD
Energy 55J
Package / Case Disc 10mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 510 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 670 V