B72220S3151K101
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B72220S3151K101
Descripción:
VARISTOR 240V 12KA DISC 20MM
En stock : 170
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 2050 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series SuperioR
Energy 150J
Package / Case Disc 20mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 150 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V