B72650M0300K072
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B72650M0300K072
Descripción:
VARISTOR 47V 100A 2SMD JLEAD
En stock : 17771
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 720 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series Standard
Energy 0.9J
Package / Case 3225 (8063 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 30 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 100 A