BULK-RB-N70FDA-2
USA Sealing
Producto No:
BULK-RB-N70FDA-2
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
FDA Neoprene Rubber Ball - 70A -
Guía del usuario
Series -
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Shape Ball
Color White
Mfr USA Sealing
Features Food Grade
Material Neoprene
Package Tape & Box (TB)
Product Status Active
Diameter 0.250" (6.35mm)