BULK-RB-N70FDA-3
USA Sealing
Producto No:
BULK-RB-N70FDA-3
Descripción:
FDA Neoprene Rubber Ball - 70A -
Guía del usuario
Series -
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Product Status Active
Diameter 0.313" (7.94mm)