BULK-RB-N70FDA-4
USA Sealing
Producto No:
BULK-RB-N70FDA-4
Descripción:
FDA Neoprene Rubber Ball - 70A -
Guía del usuario
Series -
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Product Status Active
Diameter 0.375" (9.53mm)