DRB480-48-1
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
DRB480-48-1
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
En stock : 57
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 48V
Size / Dimension 4.92" L x 3.31" W x 4.88" H (125.0mm x 84.0mm x 124.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Series DRB (120-480W)
Power (Watts) 480W
Efficiency 92%