MVR07D820K
Meritek
Producto No:
MVR07D820K
Fabricante:
Meritek
Descripción:
VARISTOR 82V 1200A 7MM DISC THRU
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 74 V
Capacitance @ Frequency 600 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90 V
Series CR
Energy 5J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 50 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 65 V