MVR14D220K-S
Meritek
Producto No:
MVR14D220K-S
Descripción:
VARISTOR 22V 2000A DISC 14MM HIG
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 19.5 V
Capacitance @ Frequency 9100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 26 V
Series CR
Energy 8J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 14 V
Features High Surge
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 18 V