MVR20D330K
Meritek
Producto No:
MVR20D330K
Descripción:
VARISTOR 33V 2KA 20MM DISC THRU
En stock : 700
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 250
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 29.5 V
Capacitance @ Frequency 11500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.5 V
Series CR
Energy 23J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 20 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 26 V