MVR20D470K
Meritek
Producto No:
MVR20D470K
Fabricante:
Meritek
Descripción:
VARISTOR 47V 2KA 20MM DISC THRU
En stock : 4500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 250
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 42 V
Capacitance @ Frequency 7400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 52 V
Series CR
Energy 30J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 30 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 38 V