MVS3225P471K
Meritek
Producto No:
MVS3225P471K
Fabricante:
Meritek
Descripción:
VARISTOR 3225 470V 400A 2SMD JLE
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 45 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series MVS
Energy 15J
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 300 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Strip
Maximum DC Volts 385 V
Current - Surge 400 A