PYBE30-Q24-D15
CUI Inc.
Producto No:
PYBE30-Q24-D15
Descripción:
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
En stock : 72
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 1A, 1A
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 89%
Mfr CUI Inc.
Features Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Number of Outputs 2
Series PYBE30 (30W)
Power (Watts) 30 W