SBC3-222-191
KEMET
Producto No:
SBC3-222-191
Fabricante:
KEMET
Descripción:
FIXED IND 2.2MH 190MA 5.62OHM TH
En stock : 340
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 210mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.62Ohm Max
Inductance 2.2 mH