SBCP-47HY331B
KEMET
Producto No:
SBCP-47HY331B
Fabricante:
KEMET
Descripción:
FIXED IND 330UH 270MA 1.8 OHM TH
En stock : 2891
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 270mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.8Ohm Max
Inductance 330 µH